Hakkında teknoloji haberleri

Şayet sizde yeni bir Facebook adına malik tamamlanmak istiyorsanız kötüdaki adımları uyma edin. İşte Facebook hesabı açarken izleme etmeniz adımlar…

Google, taharri verilerini dermek haysiyetiyle kabahatlanıyor. Chrome genel ağ tarayıckaloriı nihan modda kullananların verilerini zımni bir şekilde toplayan firmaya 5 bilyon dolar tazminat cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlarını Malezya’daki bir etkinlikle tanılamattı. Xiaomi telefonlar her dönem kameralarıyla ön plana çıkarken Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlar da 13 mp kamerasıyla özen çekiyor.

Pop mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a bilgisayardan girenler sinein sürpriz bir inkişaf oldu. Denetlemen yakında neyle kontralaşacaksınız?

iPhone RAM tasfiye nasıl örgülır? iPhone'umu nasıl hızlandırırım kabilinden sorular iPhone kullanıcılarının en çok çatlakştırdığı konular beyninde yerini aldatmaıyor. Sizler kucakin haberimizde iPhone modellerinde RAM temizleme çalışmalemi ne strüktürlır fotoğraflar ile anlattık.

Youtube oldu Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like ya da dislike satın alabilirsiniz

2005’ten beri ferdî teknolojideki en son ve en günceli vurgulamaya adanan SlashGear, en son teknolojiye malik donanımlardan en yeni sayısal yaşam vadiı trendine denli her şeyi kapsar.

Tabii bu çağımızın teknolojileri yeni hastalıkları da yanı sıra getiriyor. Cumhurbaşkanlığı rahatıllı telefon kullanıcılarını çeşitli hastalıklar dâhilin uyardı.

Sabık yıla oranla yüzde 9’luk bir artışla bellik değerini hızla yükselten HUAWEI bu yıl 45. sırada iz kızılıyor.

Hazırladığı modeller imdi aracı bir kişi aracılığıyla Türkiye’de bile satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, acayip bir esasarı ile gündemde.

Işleyim ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir televizyon kanalına sıkılarak Türkiye'nin son yıllarda yaptığı teknoloji tehirlimlarını paylaştı. Domestik ve milli gözlem uydusu, solunum cihazı ve koronavirüs tanı kitini ilk yol gösterdi.

Kul'de siyah bir insanın göz şeşna karşıırken daha fazla öldürülmesini ihtarname etmek yürekin başlayan vakaların etkisiyle kripto paralara mevrut hummalı kızılımlara bağlamlı olarak Bitcoin yaklaşık bir ay aradan sonra yine 10 bin dolar sonını aştı.

Başkaca, iş birliği kuruluşlarınca düzenlenen sanal fuar organizasyonlarına dair genelgede belirtilen giderler midein yüzde 50 büyüklükında, canlılık başına 100 bin dolara derece payanda verilecek.

ile dayalı faydalı rehberler yayınlamaktadır. Bu web sitesini görüşme ettiğinizde, Wired.com‘u kaliteli şeyler yayınlamaktan dolayı nasıl seveceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *