Hakkında teknoloji haberleri

Şayet sizde yeni bir Feysbuk hesabına ehil geçmek istiyorsanız adidaki adımları kovuşturulma edin. İşte Facebook hesabı hevesliarken takip etmeniz adımlar…

Google, kontrol verilerini düzeltmek haysiyetiyle zevallanıyor. Chrome genel ağ tarayıckaloriı kapalı modda kullananların verilerini muzlim bir şekilde toplayan firmaya 5 milyar dolar ödence cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

ODTÜ Teknokentteki çatlakştırmacıların vüruttirdiği taşınabilir teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların evet da astım, KOAH, kistik fibrozis kabilinden kronik teneffüs emrazı olan kişilerin akciğer solunum fonksiyon testlerini evde yapmalarına imkan esenlıyor.

Feysbuk reklam boykotu yayılıyor Markaların Facebook reklamlarına karşı serlattığı boykot vâsileyerek artıyor. Boykot uygulayanlar arasına şimdi de Sony sertldı.

Drone'lar kontrol kurtarma çkızılışmalarına da taşlıklacak DJI, drone destekli taharri istirdat çtuzakışmalarının takibi amacıyla çevrimiçi bir uygulama geliştirdi. Geliştirilen Drone Istirdat Haritası yardımıyla bütün dünyada 200'den çokça ivedili perese müdahalesi raporlandı ve 400'ün üzerinde insana katkı edildi. Google, kablosuz veri paylaşımı sağlayıcı hizmetinin testlerine serladı Google, Apple'ın Airdrop ve Huawei'nin Huawei Share adlı teknolojileri kadar çtuzakışan Nearby Sharing adlı dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu.

Son dakika Teknoloji haberlerini buradan izleme edebilirsiniz. En son teknoloji haberleri anında burada.

Twitter'dan meydana getirilen uyartıda, "Bu hesap kısıtlandı. Bu hesapta olağan dışı etkinlikler saptama ettiğimiz midein bu uyarıyı kırmızııyorsun" ifadesi bucak aldı.

tv.cnnturk.com canlı yayın eser sıkıntısızışı programlar belgeseller görüntülük yüzleri frekanslar ışık bilgi

Ramazan teknoloji gezi iyilik sağlık üniversite rehberim otomobil alım durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga harcamak tarifleri salat ezan vakitleri tv programları

Hazırladığı modeller artık aracı bir ad aracılığıyla Türkiye’de de satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, abus bir serarı ile gündemde.

TikTok'un başı şimdi de Türkiye göz at ile dertte Hakkında birbir hayli iddia kâin popüler tatbikat TikTok karşı KVKK aracılığıyla Türkiye'bile tetkik esaslattı.

Köle ile Huawei arasında sular durulmuyor. Şirketin ürünlerinde Amerikan bezi emtiaı kullanımına mezuniyet vermeyen Kul makamları şimdi de şirketi Çin ajanı olmakla itham etti. Köle Savunu Bakanlığı'nın Huawei ve öteki 19 Çinli şirketi Çin ordusundan dayanak düz organizasyonlar listesine aldığı ortaya çıktı.

Ayrıca, iş birliği kuruluşlarınca düzenlenen tahminî fuar organizasyonlarına konusunda genelgede tamlanan giderler için yüzde 50 nicelikında, canlılık başına 100 bin dolara denli dayak verilecek.

Hacettepe Üniversitesi'nde mürtefi lisans fail Osman Balcı (25), evcil ve milli imkanlarla 'Truck and Logistics Simulator' adlı elektronik beyin oyunu geliştirdi. Hacettepe Teknokent'te oyununu vüruttiren Osman Balcı, "2018 senesinde İstanbul'da katılmış olduğum bir fuarda Alman firmasından oyunumuza sponsor olma teklifi aldım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *