Açıklanan youtube adsense kaydol Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Google Adsense hesabınızı kolayca ve resmi uygulaması ile yönetebilmek yürekin bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

şayet bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle bizzat ilgilenip Adsense hesabı heveslimanız sinein size yardımcı olacağım.

Google reklam politikaları, reklam yayıncısı olmanız durumunda her bir maddeden mesul olacağınız anlamına gelmektedir.

Öncelikle adsense tr giriş – adsense tr login görüntülükını kullanacağız, bunun yürekin buraya yahut resmin üzerine tıklayarak ve adsense türkiye giriş görüntülükına gidelim…

Hesabınızı Adsense tasdik midein inceler: İnceleme sürecinde sitenizin Adsense politikalarına isabetli olup olmadığını kontrol ederler ve tetkik sonucu, size sarrafiyevurunuzun durumu ile ilgili bili dayamak ciğerin e-posta gönderilir.

Adsense reklam ağını bu derece popüler yapmasının sebebi; Nitelikli reklamveren ve birinci sınıf yayıncı arayışında olması ve bilcümle gelişimlerini bu yönde göstermesidir.

kayıtlara kesinlikle kayıt olun. Özellikle WordPress altyapılı bir web siteniz var ise; kesinlikle SEO eklentilerinde kâin taharri motoru araçlarını boş bırakmayın API vs. girerek kaydınızı tamamlayın.

Kent sahipleri, kullanıcıların tarayıcı temel sayfalarını pop-up komut istemleriyle evet da otomatik olarak değhizmettirmeye çkızılışmamalıdır.

Şiddet ve silah derunğini barındıran siteler kabil siteler, Adsense politikalarını ihlal ettiğinden dolayı üyeliğiniz kabul edilmeyecektir, akseptans edilse dahi sizin sitenize reklam vermeyecektir.

Bizi "Hesap Etkin Bileğil"  sanarak bir uyarı beliriyor. get more info Bu uyarı ile hesabımızın onaylanmadığını manaış oluyoruz. Hesabımız onaylandığı andan itibaren adsense ile kredi kesp çalışmalemine temellamış oluyoruz. 

Yukarıda bahsettiklerimi; yeterli düzeyde ve doğruca bir şekilde uyguladığınız taktirde sizde Google AdSense tasdik transfer

Youtube videolarınızdan nakit kazanmaya devam etmeniz bağırsakin ayrıksı bir prosedür yapmanıza ister nanay.

Bir Ahir adımda ekrana mevrut sayfada öncelikle ne adreste reklam yayınlayacağımızı seçiyoruz. Eğer saksıvurunuz akseptans edilirse aynı hesaba başka sitelerde ekleyebilirsiniz.

Adsense hesabınız onaylandıktan sonrasında web sitenize reklam örtmek çok kolaydır. Adsense sayfasında kullanıcı duhuli yaptıktan sonrasında “Reklamlarım” bölümünde istediğiniz şekle mütenasip bir reklam birimi oluşturun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *